Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz

Archiv článků

Na Kladně odstartuje bitva o finále: Semifinále EXTRALIGY juniorů!

16.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

Po napínavém průběhu čtvrtfinálové série se v sobotu 18. května na kladenském městském stadionu rozjede semifinálová bitva EXTRALIGY juniorů. Naším soupeřem bude tým z Kladna, se kterým jsme se již utkali v podzimní části sezóny. Přestože se Kladno ukázalo být o něco silnějším soupeřem, do semifinále vstupujeme s odhodláním a připraveností. Očekáváme, že oba týmy ukáží kvalitní hru hned od prvních minut série.

Celý článek...

Dorostenci porazili České Budějovice přesvědčivě 7:0

14.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V napínavém utkání Extraligy dorostu dominoval tým Elba DDM Ústí nad Labem nad TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice s konečným skóre 7:0. Hráči Ústí nad Labem ukázali silnou obranu a efektivní využití brankových příležitostí, zatímco brankář Martin Vykouk úspěšně čelil všem pokusům hostů. Dvěma góly se v zápase vyznamenal Lukáš Čaloun, Václav Raichl a Matěj Šimic, což přispělo k výraznému vítězství domácího týmu.

Růžička rozhodl v prodloužení: Junioři slaví postup po napínavém duelu

12.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

Junioři si zajistili postup do dalších vyřazovacích bojů v napínavém zápase, kde Martin Koudelka exceloval v brance a Jakub Růžička rozhodl v prodloužení. Po vyrovnaném skóre 2:2 v základní hrací době, přineslo až druhé prodloužení vítězný gól. Emoce vybuchly, když Jakub Růžička zavěsil míček do horního rohu branky a odstartoval oslavy Elbáků.

Vítězné nájezdy: Starší žáci přetlačili Hostivař v závěrečném domácím klání

11.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V napínavém utkání ligy starších žáků mezi Elba DDM Ústí nad Labem a HBC Hostivař se skóre neustále měnilo, přičemž oba týmy předvedly skvělý výkon. Hráči Hostivaře využili přesilové hry a šli do vedení, ale Ústí nad Labem se nevzdalo a vyrovnalo skóre díky hattricku Jana Plachého. Zápas dospěl k dramatičtějšímu závěru s několika vyloučeními a bez dalších branek, což vedlo k rozhodnutí v samostatných nájezdech. Nakonec rozhodující nájezd proměnil Tomáš Kuziv, čímž zajistil vítězství pro Elba DDM Ústí nad Labem v tomto vzrušujícím zápase.

Dramatický obrat: Ježci otočili zápas a slaví vítězství v prodloužení

V dramatickém zápase extraligy juniorů se Elba DDM Ústí nad Labem rychle ujala vedení, ale Ježci Heřmanův Městec dokázali hru vyrovnat a v prodloužení otočit. Po slibném začátku a vedení 2:0 se Elba musela bránit náporu Ježků, kteří využili každou příležitost k obratu skóre. Zápas plný obratů a napětí nakonec skončil vítězstvím Ježků s konečným skóre 4:3.

Překonají dorostenci České Budějovice po nezdaru s Plzní?

10.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

Nadstavbová část extraligy dorostenců se rozjíždí na plné obrátky a my se můžeme těšit na další vzrušující střetnutí. Již tuto neděli, 12. května, v domácím prostředí přivítáme soupeře z Českých Budějovic. Naše mužstvo Elba DDM Ústí nad Labem vstupuje do zápasu jako favorit, což potvrzuje i průběh letošní sezóny. Nicméně, jak dobře víme, v této fázi soutěže se bojuje o každý bod a tým TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice jistě nepřijede jen tak bez boje. Očekáváme tedy napínavý zápas, ve kterém bude na co se dívat.

Neporazitelnost dorostenců prolomena: Plzeň si odvezla vítězství

09.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V napínavém utkání EXTRALIGY dorostu zvítězila HBC Plzeň nad Elba DDM Ústí nad Labem s konečným skóre 5:1. Domácí tým se ujal vedení díky brance Lukáše Čalouna, ale hosté rychle srovnali a postupně si vybudovali náskok. Třetí třetina byla bohatá na vyloučení a Plzeň si tak odnesla důležité body.

Juniorům se podařil úspěšný vstup do čtvrtfinále, z Heřmanova Městce si odvezli cenné vítězství.

V čtvrtfinálovém zápase extraligy juniorů mezi týmy Ježci Heřmanův Městec a Elba DDM Ústí nad Labem se domácím nedařilo v úvodu využít přesilové hry, zatímco hosté skórovali díky Matyáši Čalounovi a Pavlu Kohoutovi. Druhá třetina přinesla udržení náskoku hostů, přestože domácí snížili díky Janu Pilařovi. Závěrečná třetina potvrdila vítězství juniorů Elba DDM Ústí nad Labem s konečným skóre 5:1, čímž si zajistili vedení v sérii.