Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz

so 2. 3. 2024 16:00, Muži A

HBC Pardubice

Elba DDM Ústí nad Labem

so 9. 3. 2024 14:00, Muži A

Elba DDM Ústí nad Labem

TJ Snack Dobřany

ne 10. 3. 2024 11:00, Muži A

Elba DDM Ústí nad Labem

HbK Karviná

so 16. 3. 2024 13:00, Muži A

HBC Prachatice

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 3. 2024 11:00, Muži A

HBC Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem

so 6. 4. 2024 11:00, Muži A

HBC Hradec Králové 1988

Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 4. 2024 11:30, Muži A

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 14. 4. 2024 13:00, Muži A

HBC Hostivař

vs

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 25. 2. 2024 16:00, Muži B

HBC Ještěři Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem

so 9. 3. 2024 16:30, Muži B

SK Dubí

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 3. 2024 18:00, Muži B

Elba DDM Ústí nad Labem

HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 24. 3. 2024 11:00, Muži B

Panthers Kadaň

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 7. 4. 2024 10:00, Muži B

SHC Killers Litoměřice

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 4. 2024 17:00, Muži B

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

HBC Coma Team

so 20. 4. 2024 11:15, Muži B

HBC Dandy Malé Březno

vs

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 4. 2024 17:00, Muži B

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 25. 11. 2023 14:00, Junioři

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Kladno

so 9. 3. 2024 11:00, Junioři

Elba DDM Ústí nad Labem

SK Rebel Praha

so 16. 3. 2024 15:30, Junioři

HBC Prachatice

Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 3. 2024 13:00, Junioři

HBC Rakovník

Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 3. 2024 10:30, Junioři

HBC Rakovník

Elba DDM Ústí nad Labem

so 6. 4. 2024 14:00, Junioři

SK Rebel Praha

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 7. 4. 2024 12:30, Junioři

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Prachatice

so 20. 4. 2024 13:30, Junioři

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

HBC Rakovník

ne 10. 3. 2024 13:30, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice

ne 17. 3. 2024 12:00, Dorost

SK Kelti 2008

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 3. 2024 15:00, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Plzeň

so 30. 3. 2024 15:00, Dorost

HbC Zliv

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 31. 3. 2024 12:00, Dorost

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 7. 4. 2024 15:00, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Prachatice

ne 14. 4. 2024 13:30, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

SK Suchdol nad Lužnicí

ne 21. 4. 2024 15:00, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

HBC Kladno

so 25. 11. 2023 14:00, Starší žáci

SK Rebel Praha

Elba DDM Ústí nad Labem

so 16. 3. 2024 10:30, Starší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

TJ KOVO Praha

ne 17. 3. 2024 10:30, Starší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

Wolves Chomutov

so 23. 3. 2024 10:00, Starší žáci

SK Kelti 2008 A

Elba DDM Ústí nad Labem

so 6. 4. 2024 10:00, Starší žáci

HBC Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem

pá 12. 4. 2024 18:00, Starší žáci

HC Kert Park Praha

Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 4. 2024 14:00, Starší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 4. 2024 13:00, Starší žáci

HBC Hostivař

vs

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 19. 11. 2023 09:00, Mladší žáci

Rytíři DDM Děčín

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 19. 11. 2023 10:15, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

SK Kelti 2008

ne 24. 3. 2024 10:15, Mladší žáci

SK Kelti 2008 B

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 3. 2024 11:30, Mladší žáci

HC Kert Park Praha

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 4. 2024 09:00, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

Wolves Chomutov

ne 14. 4. 2024 11:30, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 28. 4. 2024 10:15, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

HBC Kladno

ne 28. 4. 2024 09:00, Mladší žáci

Rytíři DDM Děčín

vs

Elba DDM Ústí nad Labem

Aktuality

12. 3. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U16
Na další kemp reprezentace U16, který se uskuteční v termínu 28. března 2024 v Praze (Zimní stadion Nikolajka) jsou nominováni z našeho klubu tito hráči: Čaloun Lukáš a Matěj Šimic .

6. 3. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U18
Na další kemp reprezentace U18, který se uskuteční v termínu 28. - 29. března 2024 v Mostě, je nominován z našeho klubu David Kučera. Náhradníkem tohoto kempu je Nicolas Mejstřík.

29. 1. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U14
Na další kemp reprezentace U14, který se uskuteční v termínu 24. - 25. února 2024 v Přelouči, je nominován z našeho klubu Trnka Bořek a Šimic Vojta. Náhradníkem tohoto kempu je Werner Arnošt.

27. 1. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U20
Na kemp reprezentace U20, který se uskuteční v termínu 10. - 11. února 2024 v Plzni, jsou nominováni z našeho klubu Doucha Tadeáš, Kocourek Matěj a Koudelka Martin.

11. 1. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U16
Na 3. kemp reprezentace U16, který se uskuteční v termínu 20. - 21. ledna 2024 v Plzni, jsou nominováni z našeho klubu tito hráči: Richard Janda a Matěj Šimic . Náhradníkem je Michal Pavlík

10. 1. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U18
Na další kemp reprezentace U18, který se uskuteční v termínu 20. - 21. ledna 2024 v Plzni, je nominován z našeho klubu David Kučera. Náhradníkem tohoto kempu je Nicolas Mejstřík.

Tabulka

P. Tým Z S B
1 HBC Hostivař 20 96:43 54
2 HC Kert Park Praha 21 102:44 50
3 Elba DDM Ústí nad Labem 20 75:37 47
4 HBC Kladno 21 70:48 40
5 HBC Svítkov Stars Pardubice 21 73:60 37
6 SK Hokejbal Letohrad 20 63:61 31
7 HBC Pardubice 21 69:72 28
8 HbK Karviná 20 60:76 24
9 HBC Hradec Králové 1988 20 43:71 17
10 TJ Snack Dobřany 21 42:76 17
11 HBC Plzeň 21 46:79 15
12 HBC Prachatice 20 42:114 9

Galerie